با تلاش دوست عزیز ر.شیرازی(http://www.nikash.blogfa.com/) متن این نامه با کمی تغییر در سایت خبری-تحلیلی تابناک(جانشین سایت معتبرو توقیف شده بازتاب) منتشر شده . ضمن تشکر از اظهار لطف سروران گرامی لینک خبر این هست. ممنون رضای عزیز!

http://www.tabnak.ir/pages/?cid=2777

http://www.asriran.com/view.php?id=30549

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سلول

سلام دوباره . متاسفم از برخورد آقای اژدری .شايد اگر نقل کنم : رنگ رخساره خبر می دهد از سرّ درون ... پر بيراه نگفته باشم . اگر شما واقعا مدافع حقوق انسانها هستيد ، فکر نمی کنيد لحن و الفاظ به کار گرفته توسط شما ، به نوعی نقض غرض باشد ؟ شما واقعا به دموکراسی معتقد هستيد؟ چنانچه بنده به شما اهانت کنم آيا حاميان محيط زيست و حيوانات را بدنام نمی کنم؟ بسيار نيکوست چنانچه ابتدا خويشتن را اصلاح کنيم و بعد سراغ اصلاح اجتماع برويم .با احترام .

شين. الف. شريفی

سلول عزيز! برای برخی افراد اينترنت جز هرزه نگاری معنای ديگری نداره! ممنون که به ما سر ميزني. من به جای اون فرد مودب عذر ميخوام از شما.

یکی دیگه..

ممنون. برای بنده نیز باعث افتخار است تا کنار شما دوستان گرامی باشم..

سلول

آقای شريفی گرامی . ممنون از لطف شما و با عذر خواهی فقط بنده را شرمنده کرديد . حقيقت اينکه هنوز خيلی ها در ايران ما فکر می کنند دفاع از حقوق حيوانات يا محيط زيست از سر شکم سيری و تفريح است ! غافل از آنکه افرادی که به حقوق جانوران و گياهان احترام می گذارند، در واقع حقوق انسان ها را به طريق اولي محترم می شمارند .فردی که برای درخت و مورچه و مار حق حيات قائل است قطعآ بيش از سايرين مدافع حقوق همنوعان خويش خواهد بود . با سپاس . موفق باشيد .

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

ژاله

قرار بعدی چی شد؟؟؟؟

روشنک

بهره گیری از راهنمائی ها و تجربیات گرانقدر شما باعث افتخار من است. منتظر حضور سبزتان هستم.

انوشه

آقای شريفی دومين فراخوان اعتراض به سيرک رو در وبلاگ من ببينيد

فرزند ايران

سلام خانم شريفی اگه امکان داره يه خبری از دوستمون آقای شيرازی به من بدهيد. من به احترام هنوز مطلبی از آن شب درج نکرده ام سربلند باشيد