کمک به انقراض یک گونه منحصر به فرد با پرداخت فقط ۵۰۰۰ تومان!

با خرید یک سمندر کوهستانی لرستان برای سفره هفت سین خود، صرفآ در قبال پرداخت ۵۰۰۰تومان، به انقراض این گونه منحصر به فرد کمک کنید.
مکان: دست فروشی های ماهی قرمز
زمان: از ۱۵ اسفند ماه به مدت دو هفته

/ 4 نظر / 44 بازدید
sos

درياچه اورميه ميراث مشترك ترك كرد ارمني آشوري در حال نابودي مي باشد شما نيز به كمپين نجات درياچه اورميه بپيونديد واين لينك را به اطلاع تمام هموطنان ايراني برسانيد iهمان طوري كه خليج هميشه فارس براي ما عزيز است درياچه اورميه نيز در قلب هر ايراني وطن دوست زنده است تا مانع از فا جعه تاريخي در اين منطقه شويم. تنها 7سال باقي مانده........

safzav

روش خوبیه ... خوشمان آمد!!

کمیل

دوست عزیز، متاسفانه روش شما برای جلوگیری از منقرض شدن سمندرها کمی نا معقول است، شما چه بخواهید و نخواهید آن‌ها فروخته می‌شوند، مثل لاک پشت‌ها یا ماهی‌های فایتر و حوض و غیره...حال که نمی‌توان مسئله را از ریشه حل کرد، بهتر است جلوی ضرر بیشتر را بگیریم، یعنی از طریق بالابردن اطلاعات عمومی افراد در نگهداری از این جانداران... من خودم چند روز پیش دیدم که تعداد زیادی از سمندرها را داخل یک دبه آب کرده بودند و بیچاره‌ها چطور داشتن از بین می‌رفتن و هیچ شخص مسئولی هم هیچ کاری نمی‌کرد...به هرحال من دو تا سمندر خریدم که امیدوارم تا چند روز آینده تعداد بیشتری را بخرم و البته بعد از کمک به بهبود آن‌ها را به طبیعت برگردانم... بهتر است دیگر هموطنان عزیزمان هم پس از خرید و البته مطالعه و تحقیق در زمینه نگهداری از سمندرها، یا آن‌ها را به درستی نگهداری و تکثیر (که کار سختی است) بکنند یا آن‌ها را به طبیعت برگردانند، پیش از آنکه دیر شود...چون اگر نخرند هم زیر دست این دشمنان محیط زیست نابود خواهند شد.