سارا فیل را کشت!

سارا فیل را کشت! خوشحالم!!!عکس هاش رو ببینین!

گروه‌های حامی‌ حیوانات در جهان کوشیدند بانوی شیک پوش شکارچی را از صحنه به در کنند. اینکه "حامیان حیوانات" تا چه میزان در عدم انتخاب McCain و یارش Sarah Palin اثر داشتند خیلی‌ مهم نیست. اما این خیلی‌ مهم است که هر کاری توانستند در این زمینه کردند!

این روزها صفحات web پر بود از حقایقی که به خانم Sarah مربوط بود. اینکه اتاق نشیمن پدر و مادر این زن پر است از تروفی‌های کشته شده حیوانات،

اینکه ایشان حامی شکار گرگ با هواپیماست و در این زمینه چه میزان از بیت المال ایالتی (!!!) هزینه کرده،چه قوانینی‌ در این راه به تصویب رسانده و چه راهکارهایی ایجاد کرده.

اینکه در فلان سال سبب کشتار بیش از ۷۰% کل گرگ‌های شمال آمریکا شده یا اینکه به ازای هر دست چپ گرگ شکار شده مبلغ ۱۵۰$ میپردخته!

حتا اینکه یقهٔ لباس همواره شکیل ایشان در یک سخنرانی‌ پوست گرگ بوده یا اینکه در عکسهای یادگاری ایشان با شکارهایش یا عکس‌هایش در حال ماهیگیری خندان بوده! و آخر این نتیجه که رای دادن به McCain یعنی‌ حمایت از کشتار گرگ با هواپیما!

خوشحالم. نه از اینکه فیلی را بر عکس تصویر می‌کنم یا از اینکه Obama را دوست دارم. بلکه از این رو که Sarah palin, عاشق شکار و حامی‌ شکار ناجونمردانه گرگ با هواپیما پیروز نشد.

هرگز از برقرار ماندن هیچ "کشنده"‌ای خوشحال نشدم. این بار نیز.

بر قرار باشید "حامیان حیوانات"!

 

/ 10 نظر / 19 بازدید
لئون

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه چهره واقعی این شخص را نشان دادید. خسته نباشید. به وبلاگم سر بزنیدخوشحال خواهم شد..[گل][گل]

شیشکِ منگ

من هم شدیدا احساس خوشحالی بهم دست داد از اینکه این فاشیست و گونه پرست به جای بالاتری نرسید... راستی قضیه ی سر کار رفتنش با تلفن توسط اون 2 تا طنز پرداز رو فهمیدید؟؟؟[قهقهه] در رابطه با سوالتون هم باید بگم که آمار 4000 سگ کاملا درسته و به صورت رسمی و با افتخار اعلام شده...

رضا شیرازی

و مطمئنم مردم آمریکا هم خوشحال خواهند بود .... شهرام برای نوشته هات دل تنگ بودیم ....ممنون ...امیدوارم به زودی بینمت ..

ژاله

من یکی مطمئن بودن با انتخاب این زن شکارچی مک کین باید آرزوی ریاست جمهری را بگور ببره... در یک کشور مترقی بیشتر مردم حامی حیوانات هستند و کسی یک زن شکارچی را قبول نداره... مطلب خیلی خوبی بود شهرام عزیز..

سعیدسعیدی

من از انتخاب باراک اوباما خوشحال شدم چون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه دوستدار حیوانات

سلام واقعا یه انسان ( که نمی شه حتی بهش گفت انسان ) تا چه حد می تونه بی وجدان و بی احساس باشه [عصبانی] خیلی دلم گرفت وقتی عکس حیوونای بی زبونو دیدم [ناراحت][گریه]

ژاله ف

درمورد سگ ها پرسیده بودی؟؟ غیر از مشهد و کرج هفته قبل در تهران هم کشتار بود. در شهرک غرب ریختند دست کم 300 تا سگ را کشتند. یکی از دوستان که آنجا زندگی میکرد هر شب دیر وقت میرفت به حدود 50 تا سگ غذا میداد... فکرش را بکن آنشب این زن چی کشیده.. از ساعت 12 شب تیر اندازی و زوزه سگ ها شروع شده تا نزدیک های صبح ... حتی سگ شبگرد کوچه را هم که نشسته بود تماشا میرد با تیر زدند.. گویا برای هر جسد 3000 تومان جایزه میگیرند. ولی خودمانیم همه را هم نباید تقصیر شهرداری بیاندازیم خود مردم شهرک غرب تومار امضا’ کرده بودند و خواستار کشتار سگ ها شده بودند. واقعا عجب ایرانیان مسلمانی هستیم. خوب شد گذاشتی در رفتی... من جای تو بودم دیگه پشت سرم را هم نگاه نمیکردم.

من

اصفهان نیز کشتار شروع شده طرح سراسری است

سلول

سلام و درود بر شهرام گرامی . حقیقت اینکه بطلان یک طرف را نمی توان دلیل بر حقانیت طرف مقابل دانست . چون با اصل مطلبی که زحمت درج آن را کشیده اید موافقم لذا لزومی برای باز کردن بیشتر نظر خود ندارم . فقط اینکه در همه جای دنیا و در همه مذاهب و فرقه ها و مسلک ها ، هم می توانیم انسان های پاک نهادی را ببینیم که راضی به آزار موری نیستند و هم افرادی که از کشتار لذت می برند ، حتی اگر شکار ایشان یک انسان باشد ! ... امیدوارم هر جا که هستید پیروز و پایدار باشید .

پاتوق گورکن ها

مك كين براي اين از اوباما شكست خورد كه معاون حرومزاده او سارا پالين از شكارچيان گرگ و حيوانات ديگر بود. حاميان حقوق حيوانات در امريكا چنان كردند كه مك كين به خاطر همين ضعف بزرگ از شانس رياست جمهوري امريكا ساقط شد