ممنوعیت ورود “قاتل آبی‌ کبوتر سرخ” به ورزشگاه های کشور

در پی درخواست جمعی از فعالان حقوق حیوانات از گروه های مختلف که به امضای بیش از ١۴٠ نفر حامی‌ حیوانات رسیده بود، طی‌ تصمیمی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ورود قاتل آبی‌ کبوتر سرخ”  به ورزشگاه ها ممنوع شد.

بعد از ظهر چهارشنبه تماسی داشتیم از کمیته انضباطی فوتبال، یکی‌ از دریافت کنندگان نامه درخواست “جلوگیری از کشتن وحشیانه و بی‌ دلیل کبوتر ها در ورزشگاه های ایران”. ضمن دریافت سلام گرم جناب آقای دکتر شریفی، ریاست محترم، آرام و همیشه خنده روی کمیته انضباطی و تشکر عزیزان از اقدام و درخواست واصله، در جریان تصمیم جالب کمیته انضباطی قرار گرفتیم.

زحمتکشان عزیز در کمیته انضباطی با توجه به عکس های حرکتی شنیع که یک تماشاگر فوتبال با کبوتری به رنگ سرخ در ورزشگاه آزادی انجام داد، تصمیم جالبی‌ گرفته ا‌ند. اعلام ممنوعیت ورود فرد خاطی‌ به تمام ورزشگاه های کشور تا اطلاع ثانوی و تحت پیگرد قرار دادن ایشان. دوستان ضمن ابلاغ تصویر فرد خاطی‌، درخواست کرده ا‌ند در صورت اقدام وی جهت ورود به ورزشگاه های کشور، این فرد به نیروی انتظامی معرفی‌ بشه. ظاهرا دوستان و اطرافیان این شخص از روی تصاویر شناسایی شده ا‌ند و کمیته محترم از این طریق در صدد شناسایی خود این شخص هست.

مطلب حاضر با کسب اجازه از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر اعلام به دوستان، انتشار میابد.

 

/ 6 نظر / 49 بازدید
safzav

اینکه این حرکت اینقدر خوب جواب داده واقعا جای خوشحالی داره. از پیگیری هاتون ممنون این موفقیت رو به همه تبریک میگم

محمد درویش

زنده باشي شريفي عزيز. پيگيري هاي كم نظيرت را تحسين مي كنم و برايت بهترين ها را آرزو دارم هموطن عزيز من. درود ...

شبنم لیلیان

تبریک به همه ما... هرچند کاش کلا اوردن کبوترهای بیچاره را به ورزشگاه ممنوع کنند. ولی همین هم واقعا جای تقدیر از شما رو داره...

سپهر سلیمی

درود پیگیریها و تلاشهای سبزتان به همفکران شما و کسانی که به حیوانات و محیط زیست علاقه ای دارند امید و انرژی میده. کارت درسته رفیق , ایام به کام